Kullanım Şartları

Internet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin sahibi Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş ‘dir. Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0212 251 47 30 nolu telefonu arayarak Müşteri temsilcimize bildirebilir veya nako@nako.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş, tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş tarafından kabul edilememektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş size bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Telif hakkımızın ve Sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirlebilir ve güncellenebilir. Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Websitemizin işlemesini ve daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.