Yarışmalar

ÇANTAMI ÖRÜYORUM YARIŞMA KURALLARI


1. Çantamı Örüyorum  yarışması 30 Kasım – 21 Aralık 2015 tarihleri arasında Nako İplikleri (bundan sonra Nako olarak adlandırılacaktır) Instagram sayfası üzerinden düzenlenmektedir. https://www.instagram.com/nakoiplikleri/

2. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olamayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma yetenek ile kazanma usulü ile olup Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

3. ÇantamıÖrüyorum yarışmasına katılan kullanıcılar Nako ürünleriyle ördükleri çantalarını fotoğraflayıp #ÇantamıÖrüyorum hashtag’i ile Instagram hesaplarından paylaşmaları gerekmektedir.

4. Yarışmaya katılan kullanıcıların sosyal medya hesaplarının gizli olmaması ve açık olması gerekmektedir.

5. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödüllerini alamazlar.

6. Nako’ nun belirtmiş olduğu şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılmaya hak kazanacaklardır.

7. Yarışma 18 Aralık 2015 tarihinde sonlanacaktır. Saat 15.00’dan sonra paylaşılan fotoğraflar geçersiz sayılacaktır.

8. Yarışmaya katılım için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Yarışma sonunda verilecek ödülleri kazanabilmek için Nako ürünlerinden satın almak bir ön koşul olmayacaktır. Yarışmaya katılan kullanıcıların fotoğrafları arasından en çok beğenilen ve Nako tarafından seçilen 3 kişiye Nako Örgü sepeti  hediye edilecektir.

9. Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez; kazanılan hak nakde veya mala çevrilemez.

10. Kazananlar katılımcılar 22 Aralık 2015 tarihinde Nako İplikleri Facebook ve Instagram hesabından açıklanacaktır. Kazanan kişilerin kampanya sayfasında ilan edilmesi kazanan şahıslara tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazananlar sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez. Ödül kazanan talihlilerin ödüllerini almak üzere nako@nako.com.tr  adresine iletişim bilgilerini içeren e-posta göndermeleri gerekmektedir.

11. Kazanan katılımcıların 25 Aralık 2015 tarihine kadar, e-posta aracılığıyla ad-soyad, iletişim bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. Kullanıcılar paylaştıkları bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Yarışmayı kazanan katılımcılardan kişisel bilgilerle ilgili yanlış beyanlar bulunanlar ödül alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda yanlış bilgi paylaşımından dolayı doğacak problemlerden Nako İplikleri sorumlu değildir.

12. Yarışma boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek, bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya hak edilen ve kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir.

13. Bir kişi sadece bir defa ödül kazanabilecektir. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.

14. Nako,  yarışmayı önceden duyurmaksızın istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar.

15. Nako, yarışmayla ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

16. Nako, kazananların isimlerini açıklamama hakkını saklı tutar.

17. Nako çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.

18. Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın kampanyayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır. Ancak katılımcılar, kazanmaları durumunda ad-soyad-şehir bilgilerinin web sitesinde yayınlanmasını, ad-soyad-adres-telefon bilgilerinin kargo firmasına verilmesini kabul ederler.

19. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.  

20. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Nako’nun kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ