Stokta yok!

Nako’yu seven, örgüyü seven, el işini seven değerli hanımlarımız,

 

Merakla beklediğiniz bebek-çocuk dergimiz bu sezon 0-8 yaşa kadar olan küçüklerimiz için emek ve özenle hazırlandı. Bu dergimizde kendi örgü ekibimiz ve örgü tasarımcımızın hazırladığı modellerin yanında; sizlerden gelen, sizin tasarım ve emeklerinizin de bulunduğu örgüler çoğunlukta. Sosyal medyadaki paylaşımlardan yola çıkarak, bu modelleri herkesle paylaşmak ve bunu her dergide yapmak arzusundayız. Bize facebook ve instagram hesaplarından veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Bu sayıda sizleri, hikayesini içerideki sayfalarda okuyacağınız Sibel hanımla tanıştırmak istiyoruz. ‘’Sibel’in Çiçekleri’’ başlığıyla paylaştığımız tasarımlarıyla bizleri büyüleyen Sibel Sakarya, eminiz ki sizlere de çok ilhamlar verecek ve örgünün, tığ işinin doğayla bütünleşmesini en güzel örneklerle anlatacaktır. Bebekler için hazırladığı beşikler, battaniyeler ve diğer güzel detayların yanında, minik genç kızlara yönelik çalışmalarını da çok beğendik. Dileriz sizler de bizimle aynı hisleri paylaşırsınız.

 

Bebeklerimiz, çocuklarımız için herşeyin en güzelini isteriz. Bu sezon onlar için öreceğimiz çok güzel ipliklerle sizleri de mutlu etmeyi diliyoruz.

Paris ailesine katılan bir bebek ipliği olan PARİS BEBE’nin  küçüklerin giymesini çok seveceği  bir iplik olduğuna inanıyoruz. Yumuşacık dokusu ve asla dökülmeyen tüylerinin verdiği sıcacık etkiyle, battaniye ve üst giyimler için ideal bir bebek ipliği oldu.

ELİT BABY’nin topaklanmayan yapısıyla ve bebeklere uygun harika renkleriyle, antipilling iplikler arasında bu sezon en başa geçeceğinden eminiz.  Aynı aileden efekt olarak sade yapısıyla ELİT BABY MUARE olarak sunduğumuz ipliğimiz, modaya uygun bir yapıda sizler için en güzel renklerle raflarda olacak.

 

Yeni çeşitlerimizle birlikte Nako’nun diğer ipliklerinin de bulunduğu dergimizi beğenmenizi umuyor ve sonbahar, kış günlerinde bu güzel el işi çalışmalarla bizlerle birlikte olmanızı diliyoruz.

 

Sevgi dolu, huzur dolu, güzel günler dileriz.

 

Nilüfer Çalışır

Kreatif Direktör

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ