Stokta yok!

YAŞAMIN HER ANINDA ve HER YERDE

NAKO’LU ÖRGÜLER

 

Merhaba Sevgili Nako örenler ;

 

Işıl ışıl, ilham verecek güzel bir dergiyle örgüyü hayatınıza yeniden işliyoruz. Eskilerin ihtiyaç için ördüğü el örgüsü bu yıllarda arkadaşımız oldu adeta. Bazen terapi, bazen sevdiklerimizle paylaşım ve bazen de yaratıcılık için renklerin ve ipliklerin dünyasına girip, şahane şeyler yapmak kadar keyifli ne olabilir.

Dergimizde sizler için günlük hayatın içinden bir kaç dokunuş sunduk.

En sevdiklerimizle  başladık; anne, baba ve çocukların rutin telaşlarında yaşanan küçük mutluluklar arasına soktuk el örgüsünü. Aile olmak, birliktelik ve  paylaşımın güzelliğini hissettik. Annesiyle bir örnek giyinen genç kız ya da babasını örnek alan genç adam.

Küçük mutluluklar her zaman iyi gelir insana; keyifli anlar bir sonraki mutluluğa hazırlıktır aslında. Biz de bu mutluluklara el örgüsünün sıcacık huzurunu kattık her bir kareye.

Evlerden çıkıp, şehir hayatına geçtik. Caddelerdeki koşturmaca, sokak hayatından esintiler, alışverişteki kadın, yürüyüşteki adam veya bir araya gelen dostlar, caddedeki çeşitli insan görüntüleri.

Araba gürültüsü ve zamanın hızlı akışına fazlasıyla alışmış şehirlinin  Nako’yla buluşan şıklığını caddelerle bütünleştirdik. Uzun hırkalar, kabanlar, bere ve atkılardaki renklerin canlılığı ve uyumuyla kışın soğuğunu sevdik.

Hepimiz bazen şehrin telaşından kurtulup, biraz da doğayla buluşmak isteriz. Gezmek, yürümek, temiz hava alıp, yenilenmek.

Son bölümde doğaya çıktık, şehrin yorgunluğunu atmak ve huzuru bulmak adına ve yine Nako’yla yapılan örgülerin sıcaklığında. Doğaya öyle güzel yakıştı ki el örgüsü.

Yeni renkler ve özgün çeşitlerle  Nako’ya özel tasarlanan ve  geniş örgü takımımız tarafından titizlikle hazırlanan bu modelleri dergi ekibi olarak her gördüğümüzde çok sevdik,  ‘’bunu ben de giyeceğim’’ dedik.

Farklı ve modaya çok uygun tasarımlar ve görülmemiş renklerle dolu modellerimizle Nako ailesi olarak yeni sezona hazırız.

Haydi yüncülere, en yeni renkler sizi bekliyor.

 

Sıcacık ve sevgi dolu bir mevsim dileklerimizle

 

Nilüfer Çalışır

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ