Stokta yok!

Merhaba,

Oldukça sıcak geçen bir yaz mevsiminin ardından içimizi serinletecek bir sonbahar özlemiyle,  sezonun ilk dergisini  bebek ve çocuklarımıza özel modellerle hazırladık ve 166 yaratıcı fikri, örgünün renkli dünyasının kapılarını aralamanıza yardımcı olacak şekilde sunduk.

Beğeniyle takip ettiğiniz ve 0-12 aylık bebeklerimize özel tasarımları ile Ümit Balkan’ın zarif örgülerine yer verdik. El Örgüsünün şık duruşunu, aksesuarların örgüye kattığı hoşluğu sizlerin de beğeneceğini umuyoruz.

Dergimizi; “Kardeşim ve Ben” temasından yola çıkarak hazırladık. Kardeş temalı örgü tasarımların yanında, oda takımları, battaniye modelleri, uyku tulumları, bebek arabası koruyucuları, emekleme döneminde bebeğinizin hassas dizlerini koruyacak örgü dizlik modelleri, taşıma kolaylığı sağlayan anakucaklarıyla birlikte kullanılabilecek, hem anneyi hem bebeği koruyacak, işlevselik ile tasarımı birarada harmanlayan örgüler vb. tasarımlarla zenginleştirerek yeni bakış açısı yakalamaya çalıştık... Ayrıca siz örgüseverlerin sürekli talep ettiği hırka, yelek, patik modellerini de beğeneceğinize eminiz.

0-6 yaş bebek ve çocuk modellerinin olduğu dergimizde, 2014-2015 sezonunun yeni kalitelerine de yer verdik. Bebek grubundaki en son yeniliğimiz olan BABY ANGEL ipliğimizin yumuşak dokusunu ve renk geçişlerini seveceğinize ve beğeniyle kullanacağınıza inanıyoruz. Bambu içeriğine sahip ve güncellenen dokusu ile Hoşgeldin Soft, Ninni Bebe, Baby Tweed, Baby Tweed Joyful, Comfort Stretch, Lovely Baby, Pashmina kalitelerimizin yanı sıra severek kullandığınız Lüks Minnoş kalitemizin yeni renkleriyle yepyeni modeller de bulabilirsiniz.

El örgüsünün kullanım alanının genişlemesi ile giysiden dekorasyona, aksesuardan oyuncağa bir çok farklı şekilde hayatımızda örgü yer almaya başladı. Dergimizde de yer verdiğimiz, amigurumi teknikleri ile son zamanlarda yapılan tüm ürünler uzun yıllar kullanabileceğiniz örgüler oluşturmamızı sağlıyor.

Nako olarak sosyal medyadaki varlığımız ile hayatlarınıza, evlerinize, örgülerinize, fikirlerinize yakın olduk. Aynı dili konuşuyor, sizlerin varlığıyla daha da büyüyoruz. Bizleri Facebook, Instagram, Twitter ve Pinterest’te takip edebilirsiniz.

Örgü ile keyfilenen anlarınız olması dileğiyle,

Sevgilerimizle,

Nako Ailesi

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ