Stokta yok!

Bebek ve çocuklarımızın ilham kaynagı olduğu dergimizde, onlardan aldığımız sonsuz ve olağanüstü enerji ile dergimize yön verdik... Yeni doğmuş bir bebeğin örgüyle tanışacağı o özel anlar için hazırladıklarımız ile onların gelişimini izleyerek sizlere sunduğumuz modellerde onlar için en iyisini yapabilmenin heyecanı ile çalıstık. Bir bebeğin büyümesine tanıklık ederken onlar için her zaman en güzelini ve en değerlisini arayan annelerimiz gibi hissederek, hassas tenleri için özenle üretilmiş ipliklerimizi kullandık. Bu doğrultuda güvenle ve büyük beğeniyle tercih edilen Nako Baby grubunun vazgeçilmez kalitelerini kullanarak örebileceğiniz bol miktarda model sunmaya gayret ettik.

Doğal ve anti-bakteriyel kalitemiz Hoşgeldin ile yeni doğmuş bebeklerimiz için kolaylıkla uygulayabileceğiniz örgü modellerini birlestirdik. Güvenle kullandığınız Lüks Minnoş, Bebe Color ve Bebe 100 kalitelerimize, modayı takip eden renk alternatiflerini ekleyerek sizlere sunduk. Cıvıl cıvıl dünyalarına, cıvıl cıvıl renkleriyle Lolipop’la eşlik etmek istedik. Nako Baby grubunun en yeni üyesi olan Pırıl ile tanışacağınız dergimizde, bebek ve çocuk örgülerinde şıklık ve zerafeti birleştirme fırsatı bulmanızı arzuladık. Hep en iyilere layık oldukları düşüncesiyle, onları en iyi modellerle buluşturmayı arzuladık, umarız sizlerinde beğenisini kazanırız.

Bebek odaları, battaniyeler, patikler, atkı ve bere modelleri ile, ihtiyaç duyabileceğiniz örgüye dair genel teknikleri, grafik ve şemalarla ifade edilmiş detaylı model anlatımları ile sizleri örgü dünyasına davet ediyoruz.

Dergimiz aracılığıyla sizleri yepyeni bir ürün grubumuzla tanıştırmayı arzu ediyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımızla, kumaş seçiminden, tüm üretim süreçlerinde, bebeklerimizin hassas ciltleriyle temas edeceğimizin bilinciyle, ciddi hassasiyet gösterdiğimiz Nako Baby 0-2 yaş iç giyim ve ev giyim ürünlerini sizlerle gururla paylaşıyoruz. Yakında seçkin satış noktalarında, Nako güvencesiyle sizlerle buluşmaya hazırız.

2012 yılının dopdolu içeriği ile sizlere sunduğumuz ilk sayısı, Nako Örgü Festivali Dergisi’nin 17.sayısını elinizden düşürmemenizi temenni ediyoruz.

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ