Stokta yok!

Merhaba,
Bir yaz tatilinin daha sonuna geldik. Sonbahar esintilerini hafif hafif hissetmeye başladığımız bu günlerde, çocuklarımızı yeni eğitim döneminde okullarına uğurlamaya başladık. Bu sayımızda çocuklarımızın okul heyecanını paylaşmak istedik sizlerle.
İlköğretim, orta , lise ve üniversitelerde eğitimlerine yeni başlayan ve devam eden çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyor, herşeyin onların gönüllerince olmasını, gözlerindeki ışığın hiç solmamasını temenni ediyoruz.
Bizler, yaz boyunca sizlere yepyeni iplikler ve yepyeni modeller sunmak için zevkle çalışmalarımıza devam ettik. Soğuk günler kapımıza dayanmadan, onların hem okulda hem de okul dışında kullanabilecekleri bir kolleksiyon hazırlamaya çalıştık. Umarız hem sizlerin, hem çocuklarımızın beğenilerini kazanabiliriz.
Bu sayımızda sizlere 2 yeni kalitemizi tanıtıyoruz. Woolsoft ve Superlembs Special Tweed. Wool Soft 20% yün karışımlı, yumuşak renklerden oluşan, örgü severlerin örmekten son derece keyif alacağı bir kalitemiz. Şişdeki kayganlığı, ipliğin düzgünlüğü ve yumuşaklığı dolayısıyla, dergideki modellerimizi ören hanımlarımızın çok beğenisini kazanan bu kalitemizi, sizlerde denediğinde çok seveceğinizi tahmin ediyoruz.
Moda akımları 50’li yılların Tweed modasını bu yıl tüm giyim malzemelerine taşıyor. Biz de 50’li yılların enerjisini, tweed modasını, kalitesi sizler tarafından onaylanmış Superlambs Special ile sizlere sunuyoruz. Farklı renk alternatiflerini ve uygulanan modellerimizi dergimizde bol bol göreceksiniz.
Sımsıcak duygularla, bol bol örgü örerek, sağlıklı ve mutlu bir 2011 – 2012 kış sezonu geçirmeniz dileğiyle,

Sevgi ve Saygılarımızla,

NAKO AİLESİ

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ