Stokta yok!

Nako Örgü Festivali Dergimizin 16.sayısında, el örgü ipliği modasını ve sezonun renklerini 4 farklı konseptde sizlere sunuyoruz. Üniversite, günlük yaşam, ofis ortamı ve gece-şık olarak adlandırdığımız konseptlerimizde sizler için seçtiğimiz modellerde, 2011-2012 yılının modasını, vitrinleri süsleyen bir çok trendin etkisini hissedeceksiniz. Modellerimizin uygulanabilirliği, her zevke hitap eden
renkleriyle, örerken ve kullanırken büyük keyif alacaksınız.
Üniversite Hayatı konseptimizde, el örgüsüyle büyüyen dünün çocuklarının, bugünün gençlerinin sevgi ve emekle hazırlanan el örgüsü kıyafetlerde moda, şıklık ve rahatlığı bir arada bulabilmelerini arzuladık. Modellerimizi seçerken onların genç ve özgür ruhlarını, mükemmel enerjilerini yansıtmaya çalıştık.
Günlük Yaşam rahatlık, konfor ve olmazsa olmaz şıklık temalarının esas alındığı konseptimizde modellerimizi uygularken yaptığımız iplik seçimlerimizin başında;
giderek klasikleşen Superlambs Special kalitemiz, 2012 modasının merkezinde yer alan “Tweed” ipliğimiz, dokusu ve renkleriyle her yaşta, her türlü örgü için tercih edilebilecek “Wool Soft” kalitelerimiz geliyor.
Ofis konseptimiz, el örgüsünün kullanım alanının genişlediğini gösteren en güzel örneklerimizden biri. Nako’nun moda ile olan yakın ilişkisini izleyebileceğiniz
sayfalarımızda öncelikle çalışan kesimi hedefledik. Vitrinlere yansıyan moda rüzgarını, kendi emeğiniz ile hazırlayarak hem şık hem de uzun ömürlü kıyafetlere
sahip olabilirsiniz. Boş vakitlerinizde örgü örerek, iş hayatının stresli ortamını
geride bırakabilirsiniz...
Gece - Şık adıyla yayınladığımız sayfalarımızda şık kıyafetler, büyüleyici elbiseler, bluzlar hazırladık. En özel günlerinizde göz kamaştırıcı olacağınız, bakışları üzerinizde toplayacağınız harika modelleri sizler için şık bir ortamda şık aksesuarlar ile tamamladık. Özellikle, Moher Simli Special’ın sezon renkleri ile bütünleşmiş gözalıcı simleri ve Lame kalitesinin yepyeni renklerini tercih ederek, keyifle öreceksiniz.
Örgü açıklamalarımızdan önce verdiğimiz “Beden- Ölçü” tablomuzdan büyük ölçüde faydalanacağınıza inanıyoruz. Hangi konsept ve hangi ölçüde hazırlanmış olursa olsun tüm modellerimizi dilediğiniz bedene uyarlayabilirsiniz.
NAKO, 50.yılında sürekli yenilenen renk çeşitleri, yepyeni kaliteleri ve değişmeyen klasikleriyle ile sevgiyle örenlerin gözbebeği. 50 yıldır ilginizi ve beğeninizi hissettirdiğiniz ve her anınıza bizleri de ortak ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Çekimlerimize ev sahipliği yapan Büyükada sakinlerine ve İstanbul Teknik Üniversitesi’ne ilgi, alaka ve hoşgörülerinden dolayı teşekkür ederiz.

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ